• Faaliyet Alanları
  • Şirket Profili
  • Ortaklıklar
  • Faaliyetler
  • İnsan Kaynakları
  • Grup Şirketleri
  • Permak News

İNSAN KAYNAKLARI


Türkiye'nin hızla büyüyen sanayi ve hizmet gruplarından biri olan PERMAK Group'un temelleri 30 yıl önce PERMAK Makina Sanayi'nin kurulmasıyla atıldı. PERMAK bugün makina, tekstil, kimya sanayii, sistem teknolojileri, inşaat ve turizm ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. PERMAK Grup "Kurumsal Yönetim" ilkelerini uzun vadeli ve kalıcı başarının bir gereği olarak görmekte ve uygulamaktadır. Çalışanlar, uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler kuran, iş süreçlerine enerji, dürüstlük, tecrübe ve değer katan başarılı profesyonellerdir. Vizyonumuz; müşterilerimizin değişen iş dünyasında kazanmalarını sağlayan hizmetlerin yaratılması ve sunulmasına öncülük etmektir.

PERMAK Makina, Türk makina endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biri olarak sektöründe lider pozisyonunu devam ettirmektedir. PERMAK Makina, başta Endüstriyel ve Ticari Çamaşırhaneler, Tekstil Yıkama ve Terbiyeleme Sistemleri ve Buhar Üretimi, Su Isıtma ve Enerji Geri Kazanım Tesisleri olmak üzere anahtar teslimi sistem kurulumu hizmetleri üretmekte ve bu hizmetlerle ilişkili kimyasal tedariki ve teknik servis faaliyetlerini yürütmektedir. Müşteri memnuniyetini ve yüksek iş kalitesini esas alan mühendislik yaklaşımı ile tüm Türkiye, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerde sayısız projeye imza atmış ve alanının en saygın firmaları arasında olmuştur.

SYSTEC,PERMAK teknoloji grubuna bağlı %100 yerli sermayesi, güçlü distribütörlük ağı ve 25 yıllık deneyimiyle Türkiye'nin önde gelen Hizmet ve Teknoloji Çözümleri sağlayıcılarındandır. SYSTEC, değişen iş gereksinimlerine yönelik sunduğu çözümler, sistemler ve hizmetler ile çeşitli sektörlerde ülke ekonomisinin itici gücünü oluşturan kurumsal müşterilerine değer katmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve iş mükemmelliğini esas alan yönetim anlayışı, dünyanın önde gelen sistem sağlayıcıları ile güçlü stratejik ortaklıkları ve ülkenin dört bir yanına yayılmış 24/7 destek veren deneyimli teknik servis ağı SYSTEC'i kağıt, doküman ve kart yönetim sistemlerinin kurulumu, işletilmesi ve bakımı konularında sektörün en önemli firmalarının değişmez çözüm ortağı yapmıştır..

RPOLAR TEKSTİL, Türkiye'de endüstriyel standartlarda tekstil yıkama ve kuru temizleme hizmetinin öncülüğünü yapmıştır. Batı standartlarındaki üretim tesisi ve profesyonel yönetim anlayışı ile Türkiye'nin önde gelen turistik kuruluşlarına yıllardır aralıksız hizmet üretmektedir.

RPOLAR MODA, dünyanın önde gelen moda evleri ile iş birliği içinde İstanbul’luları en seçkin tasarımcıların kreasyonlarıyla buluşturmakta ve uzman kadrosu ve mağazalarıyla müşterilerine en üst kalitede hizmet sunmaktadır.

REMAG, Türkiye ve Avrupa'da gerçekleştirdiği gayrimenkul projeleriyle kısa sürede sektörünün en prestijli firmaları arasına girmiştir. PERMAK Group şirketlerinin mühendislik, iş geliştirme ve farklı sektörlerdeki deneyimleri üzerine bina edilen yönetim anlayışı ile REMAG, proje geliştirme-inşaat-işletme süreçlerini entegre olarak hayata geçirebilen nadir kuruluşlardan biri olmuştur. Uluslar arası gruplarla yaptığı iş ortaklıkları ile yatırım gücünü artıran REMAG özellikle rezidans, otel ve alışveriş merkezi projelerinde çok geniş bir coğrafyada etkinlik kazanmıştır.

KariyerNet ilanımızı görmek için tıklayın
PERMAK GROUP PERMAK ŞİRKETLER GRUBU Kuruluşudur. ©2014 Tüm hakları saklıdır.